Hakkımızda

 

 

 

 

Maksim Garden, düğün organizasyonlarını sıradanlaştıran süsleme ve basit çözümler yerine, her çiftin hayalindeki özel düğünü yaratmayı hedefliyor. Profesyonel yaklaşımıyla her organizasyonu tüm detayları planlayarak gerçekleştiriyor.


Hayalinizdeki organizasyon, Maksim Garden ile tanıştığınız anda başlıyor. Tüm organizasyon her adımda uzmanlar tarafından takip ediliyor.


Yer seçiminden dekorasyona, profesyonel video ve fotoğraf çekiminden ses sistemine, ışık ve müzik sistemlerinden gelinlik tasarımına, kuaförden balayına, orkestradan DJ tercihlerine, makyözden retro arabalara, güne başlangıçtan after party ve balayı paketlerine kadar aklınıza gelebilecek her ayrıntı sizinle birlikte düzenleniyor. Zaman planlaması titizlikle yapılırken, hiçbir detayın atlanmadığı unutulmaz bir organizasyon sizi bekliyor.


Şık ve estetik öneriler, farklı alternatiflerle mutlu günleri kusursuzlaştırmak için çalışan Maksim Garden, rezervasyon takipleri, konaklamaların ayarlanması gibi hizmetlerle organizasyonunuzu eksiksiz hale getiriyor. Tüm bu heyecan dolu süreç, sonunda mutluluk ve gururla hatırlayacağınız anılara dönüşüyor.


Disiplinli iş anlayışı, aktif ve profesyonel kişiliğiyle Maksim Garden markasını yaratan Mahmut keleş’in başarısının en büyük sırrı her organizasyonda yenilenen güven… Maksim Garden’in en önemli referanslarıysa hayalleri gerçekleşen Gelin ve Damatları…

 

Öne Çıkarılanlar

Sünnet

Sünnet düğünü organizasyonunun tüm detayları, ge

Nişan

En güzel günlerin en prestijli adresi Maksim Garden´da ni

Kına

Düğüne bir adım kala; kına gecesi organizasyonu için şık

Yorumlar