Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 

Maksim Garden, uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile sayısız organizasyona ev sahipliği yapan uzman bir ekibe sahiptir. Düğün merasimleri, kır düğünü, nişan törenleri, kına gecesi, nikah törenleri, İslami düğünler, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, kurumsal iş toplantıları, doğum günü partileri, davet organizasyonları, vb. Sayısız organizasyon gerçekleştirerek alanında kendisini ispatlamıştır. Maksim Garden baharların ve yazların dolu dolu organizasyonlarla bambaşka olduğu harika bir yerdir.


Deneyimli ,işinde uzman ve güler yüzlü ekibimizin ellerinde planlanan konseptler, birbirinden lezzetli yemek, pasta ve menü konseptleri, en özel günlerin vazgeçilmezi.Profesyonel canlı orkestralar ve gruplar, uzman fotoğrafçıların çekimlerini gerçekleştirdiği fotoğraf ve video hizmeti, çocuklar için palyaçolar, bedava dağıttığı otopark ve vale hizmeti, her şey dahil sistemi sayesinde uygun fiyat politikası ve çok daha fazlası yalnızca Maksim Garden’da!


Hazırlanan farklı ve şık konseptleri beğeninize sunup ,hayallerinizle birleştirip ,gösterişli veya sade pek çok organizasyon seçme imkânına sahip olabiliyorsunuz.


En yeni trendleri takip eden bir ekiple alışılmış veya modern konseptler oluşturabiliyor. En özel gününüzü, en güzel şekilde hatırlamak sizlerin elinde! Bütün hizmetlerimiz ve çok daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçin!


Hayallerinizdeki organizasyon tahmin ettiğinizden ne kadar güzel oluyor? Bu konu da iddialıyız!

Hizmetlerimiz

Düğün

Evlilik yolunda son aşamaya geldiniz. Zahmetli ama bir o kadar da heyecanlı bir dügün töreni için sizi Maksim Garden'e bekliyoruz.

Nişan

En güzel günlerin en prestijli adresi Maksim Garden´da nişan merasimleriniz için sizleri açık havada bahçemize bekliyoruz.

Kına

Düğüne bir adım kala; kına gecesi organizasyonu için şık ve kaliteli bir mekan arıyorsanız, en doğru adrestesiniz.

Sünnet

Sünnet düğünü organizasyonunun tüm detayları, gelenekleri, müzikleri, kıyafetleri ve en doğru organizasyon alanları için bize ulaşabilirsiniz.

Mevlüt

Mevlüt ve diğer organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz adres, Maksim Garden sizlerin hizmetindedir.